بهترین کفپوش اداری کدام است؟ راهنمای خرید پوشش کف برای فضای اداری

 

هنگام خرید کفپوش اداره باید ظاهر و عملکرد مورد توجه قرار بگیرد.

و از آنجا که هر اتاق عملکرد متفاوتی دارد ، یک کفپوش احتمالاً برای کل دفتر شما کاربرد نخواهد داشت – آنچه برای لابی مناسب است احتمالا برای آبدارخانه مناسب نیست.

یک راه برای انتخاب  کفپوش اداری این است که اتاق به اتاق بروید و موادی را انتخاب کنید که با عملکرد هر فضا مطابقت داشته باشد ، با ترجیحات طراحی خود مطابقت داشته و متناسب با محدودیت های هزینه شما باشد.

4 بخشی که در انتخاب کفپوش اداری مناسب در نظر گرفت:

  • لابی و پذیرش :

دوام و طراحی از نکات کلیدی در هنگام انتخاب یک کفپوش مناسب برای لابی دفتر شما است. این لابی اولین چیزی است که مشتریان ، سهامداران ، فروشندگان و کارمندان جدید مشاهده خواهند کرد. بنابراین ، کفپوش محل پذیرش شما باید اولین تأثیر خوب را ایجاد کند. همچنین باید بتواند سطح بالایی از ترافیک پا را بدون نشان دادن آن تحمل کند.

برای این قسمت می توان از سنگ ، پارکت لمینت و مانند آن استفاده کرد ولی سنگ هزینه بسیار بالایی به شما تحمیل می کند و نظافت و نگهداری پارکت چوب و لمینت نیز چندان  راحت نیست.

نوع جدیدتری از کفپوش های اداری مناسب ، کفپوش پی وی سی است که زیبایی و کارایی مناسبی برای لابی و پذیرایی دارد. این نوع کفپوش شست و شوی بسیار راحت و نگهداری آسانی دارد.

  • اتاق ها :

کفپوش اتاق ها را بیشتر کم هزینه ، حاذب و عایق صدا و همچنین متناسب با کسب و کار در نظر می گیرند.

در این شرایط بهترین گزینه برای کفپوش مناسب اداره ، کفپوش پی وی سی است.

  • کفپوش مناسب اتاق کنفرانس:

اتاق های کنفرانس زمینه جلسات مهم با کارمندان ، مشتریان و ذینفعان بالقوه است. به همین دلیل ، نمی توان از طراحی در اتاق های کنفرانس چشم پوشی کرد – انتخاب کفپوش شما باید تأثیر خوبی ایجاد کند و متناسب با زیبایی کلی طراحی اتاق باشد. اگرچه در هنگام انتخاب کفپوش ، دوام باید همیشه مورد توجه قرار گیرد ، اما برای اتاق های کنفرانس از اهمیت کمتری برخوردار است زیرا در مقایسه با مناطق مشترک دفتر کار شما ، ترافیک پا کمتری دارند. طراحی باید مهمترین نگرانی شما باشد.

در این بخش نیز می توان مانند لابی و پذیرش از سنگ ، پارکت چوب و لمینت استفاده کرد اما همچنان کفپوش پی وی سی به دلیل داشتن طراحی متنوع و انعطاف پذیر دارای برتری چشمگیری است.

  • کفپوش مناسب آبدارخانه :

در هنگام انتخاب کفپوش برای آبدارخانه اداره ، مقاومت در برابر لغزش ، ریختن مواد غذایی و مقاومت در برابر آب باید بسیار مورد توجه قرار گیرد. کفپوش آشپزخانه نیز باید تمیز ، نگهداری و تعمیر شود ، زیرا ریخت و پاش مواد،  معمول است و تمیز کردن مداوم در ابدارخانه ضروری است.

ویژگی های منحصر به فرد کفپوش پی وی سی ، ضد آب و ضد اسید بودن ان است که آن را بهترین انتخاب برای آبدارخانه ادارات کرده است. نظافت آن بسیار سریع و آسان است و با کمترین هزینه نیز تعمیر می شود.

جهت اطلاع از قیمت و خرید کفپوش PVC آلپر با  شماره ۲۲-۵۲۳۷۳۸۲۰-۰۳۱ تماس بگیرید.
alper

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.