کفپوش pvc ، کفپوش پی وی سی

کفپوش pvc برای آشپزخانه

اگر قبلا آشپزخانه خود را نوسازی کرده اید یا قصد این کار را دارید، می دانید که انتخاب مصالح مناسب چقدر می تواند چالش برانگیز باشد.در این میان استفاده از کفپوش مناسب آشپزخانه بسیار اهمیت دارد.کفپوش آشپزخانه می تواند ظاهر آن را کاملا تغییر دهد. در این مقاله سعی می کنیم اطلاعات مفیدی در مورد استفاده از کفپوشPVC در آشپزخانه به شما بدهیم.

بیشتر بخوانید: پی وی سی (PVC) چیست؟
بیشتر بخوانید: کفپوش PVC چیست؟

آشپزخانه یکی از پر رفت و آمدترین قسمت های خانه است. کف آشپزخانه همیشه تحت تاثیر استرس و فشارهای مختلف قرار دارد. رفت و آمد زیاد، رطوبت، ریختن غذا و آب و کشیده شدن اشیاء روی آن از اتفاقات رایج  هر آشپزخانه است.

در این شراط کفپوش آلپر برای اشپزخانه مزایای منحصر به فردی دارد:

طول عمر زیاد:

کفپوش پی وی سی آلپر فوق العاده با دوام است.کفپوش آلپر در محیط های پر رفت و آمد مانند آشپزخانه برای سال ها بدون هیچ مشکلی دوام می آورد. از آن جا که این کفپوش جدید ضد آب است؛ ریختن غذا و آب بر روی آن هیچ مشکلی پیش نمی آورد.

در صورت استفاده از پارکت جدی ترین مشکل برای کف آشپزخانه پوسیدگی آن پس از گذشت مدتی است. اما کفپوش pvc آلپر به هیچ وجه دچار پوسیدگی نمی شود.

دکوراسیون داخلی:

کفپوش یکی از مهم ترین قسمت های هر طراحی دکوراسیون است. این موضوع برای آشپزخانه اهمیت ویژه ای دارد. کفپوش آشپزخانه باید زیبا باشد و به فضای آشپزخانه شخصیت و هویت ببخشد. کفپوش پی وی سی آلپر در طرح ها و رنگ های مختلف برای شبیه سازی سنگ و چوب و سرامیک و… طراحی و تولید می شود. کفپوش آلپر می تواند هر نوع طراحی دکوراسیون را تکمیل کند.

صرفه جویی در هزینه ها:

کفپوش pvc  علاوه بر این که کفپوش های دیگر را شبیه سازی می کند قیمت بسیار کمتری نیز نسبت به آن ها دارد. اگر به پارکت چوبی ، لمینت ، سنگ یا سرامیک علاقه دارید؛ می توانید کفپوش PVC  مشابه آن را با قیمتی پایین تر خریداری کنید.

با استفاده از تکنولوژی های چاپ پیشرفته این کفپوش ها بسیار شبیه نمونه شبیه سازی شده هستند و بسیار طبیعی به نظر می آیند.

کفپوش پی وی سی در مقابل لمینت در آشپزخانه:

قبل ازکفپوش PVC  استفاده از کفپوش لمینت در آشپزخانه بسیار رواج داشت. لمینت هم مانند کفپوش پی وی سی چوب را شبیه سازی می کند و قیمت بسیار کمتری از پارکت چوب دارد. اما زمانی که بحث کفپوش آشپزخانه در میان باشد ، کفپوش پی وی سی برآن غلبه می کند.

دلیل اول این است که کفپوش PVC آلپر در برابر آب کاملا مقاوم است و این باعث می شود در محیط های مرطوب و خیس هیچ آسیبی نبیند. دلیل دیگر این که کفپوش آلپر در برابر کشیدن اشیاء سنگین روی آن مقاومت بیش تری  نشان می دهد.

تمیزکاری کفپوش پی وی سی در آشپزخانه:

شاید هیج جای خانه به اندازه آشپزخانه در معرض کثیفی و آلودگی نباشد.تمیزکردن کفپوش آلپر بسیار آسان است. در واقع با تمیزکاری دوره ای این کفپوش ها برای سال ها از داشتن کفپوش هایی سالم، تمیز و زیبا لذت ببرید.

بیشتر بخوانید: روش تمیزکردن کفپوش PVC
کفپوش pvc ، کفپوش پی وی سی

نتیجه گیری:

در طول زمان کفپوش های مختلفی از جمله کفپوش سنگی و سرامیکی رواج پیدا کرد ؛ اما امروزه کفپوشpvc بهترین گزینه برای آشپزخانه  است. مخصوصا این که با پیشرفت تکنولوژی و به کارگیری از آن در کفپوش آلپر ، مقاومت و زیبایی آن در طول زمان بسیار بیشتر شده است.

جهت اطلاع از قیمت کفپوش PVC آلپر با شماره ۰۳۱-۵۲۳۷۳۸۲۰-۲۲ تماس بگیرید.

نوشتهٔ پیشین
روش تمیزکردن کفپوش PVC
نوشتهٔ بعدی
کفپوش PVC آلپر مناسب مدرسه و محیط های آموزشی

پست های مرتبط

آلپر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
There are no products