کفپوش پی وی سی آشپزخانه

کفپوش پی وی سی (PVC) برای آشپزخانه

اگر قبلا آشپزخانه خود را نوسازی کرده اید یا قصد این کار را دارید، می دانید که انتخاب مصالح مناسب چقدر می تواند چالش برانگیز باشد. در این میان استفاده از کفپوش مناسب آشپزخانه بسیار اهمیت دارد. کفپوش آشپزخانه می تواند ظاهر آن را کاملا تغییر دهد. در این مقاله سعی می کنیم اطلاعات مفیدی در مورد استفاده از کفپوش پی وی سی (PVC) در آشپزخانه به شما بدهیم.

آشپزخانه یکی از پر رفت و آمدترین قسمت های خانه است. کف آشپزخانه همیشه تحت تاثیر استرس و فشارهای مختلف قرار دارد. رفت و آمد زیاد، رطوبت، ریختن غذا و آب و کشیده شدن اشیاء روی آن از اتفاقات رایج  هر آشپزخانه است.

در این شراط کفپوش پی وی سی (PVC) آلپر برای آشپزخانه مزایای منحصر به فردی دارد

طول عمر زیاد

کفپوش پی وی سی آلپر فوق العاده با دوام است. کفپوش پی وی سی (PVC) آلپر در محیط های پر رفت و آمد مانند آشپزخانه برای سال ها بدون هیچ مشکلی دوام می آورد. از آن جا که این کفپوش جدید ضد آب است ریختن غذا و آب بر روی آن هیچ مشکلی پیش نمی آورد.

در صورت استفاده از پارکت جدی ترین مشکل برای کف آشپزخانه پوسیدگی آن پس از گذشت مدتی است. اما کفپوش پی وی سی (PVC) آلپر به هیچ وجه دچار پوسیدگی نمی شود.

دکوراسیون داخلی

کفپوش یکی از مهم ترین قسمت های طراحی دکوراسیون است که این موضوع برای آشپزخانه اهمیت ویژه ای دارد. کفپوش آشپزخانه باید زیبا و به فضای آشپزخانه شخصیت و هویت ببخشد. کفپوش پی وی سی (PVC) آلپر در طرح ها و رنگ های مختلف برای شبیه سازی سنگ، چوب، سرامیک، بتن و… طراحی و تولید می شود. کفپوش پی وی سی (PVC) آلپر می تواند هر نوع طراحی دکوراسیون را تکمیل کند.

صرفه جویی در هزینه ها

کفپوش پی وی سی (PVC) آلپر  علاوه بر این که کفپوش های دیگر را شبیه سازی می کند قیمت بسیار کمتری نیز نسبت به آن ها دارد. اگر به پارکت چوبی، لمینت، سنگ سرامیک و بتن علاقه دارید می توانید کفپوش پی وی سی (PVC) مشابه آن را با قیمتی پایین تر خریداری کنید.

با استفاده از تکنولوژی های چاپ پیشرفته این کفپوش ها بسیار شبیه نمونه شبیه سازی شده هستند و بسیار طبیعی به نظر می آیند.

کفپوش پی وی سی در مقابل لمینت در آشپزخانه

قبل از کفپوش پی وی سی (PVC) استفاده از کفپوش لمینت در آشپزخانه بسیار رواج داشت. لمینت هم مانند کفپوش پی وی سی چوب را شبیه سازی می کند و قیمت بسیار کمتری از پارکت چوب دارد. اما زمانی که بحث کفپوش آشپزخانه در میان باشد ، کفپوش پی وی سی برآن غلبه می کند.

دلیل اول این است که کفپوش پی وی سی (PVC) آلپر در برابر آب کاملا مقاوم است و این باعث می شود در محیط های مرطوب و خیس هیچ آسیبی نبیند. دلیل دیگر این که کفپوش پی وی سی (PVC) آلپر در برابر کشیدن اشیاء سنگین روی آن مقاومت بیش تری  نشان می دهد.

تمیزکاری کفپوش پی وی سی در آشپزخانه

شاید هیج جای خانه به اندازه آشپزخانه در معرض کثیفی و آلودگی نباشد. تمیزکردن کفپوش پی وی سی (PVC) آلپر بسیار آسان است. در واقع با تمیزکاری دوره ای این کفپوش ها برای سال ها از داشتن کفپوش هایی سالم، تمیز و زیبا لذت ببرید.

نتیجه گیری

در طول زمان کفپوش های مختلفی از جمله کفپوش سنگی و سرامیکی رواج پیدا کرد ؛ اما امروزه کفپوش پی وی سی (PVC) بهترین گزینه برای آشپزخانه است. بخصوص با پیشرفت تکنولوژی و به کارگیری از آن در کفپوش پی وی سی (PVC) آلپر مقاومت و زیبایی آن در طول زمان بسیار بیشتر شده است.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *