کفپوش مناسب کتابخانه

با وجود گسترش استفاده از ابزار هوشمند و اینترنت ، کتابخانه ها همچنان یکی از محبوب ترین مکان ها مخصوصا در بین دانشجویان و قشر کتاب خوان جامعه است. کتابخانه باید همیشه دارای محیطی آرام و زیبا باشد. کفپوش یکی از مهم ترین عناصر ایجاد این خصوصیات است که اکثرا مورد غفلت قرار می گیرد.

کفپوش پی وی سی آلپر

ماندگاری و مقاومت کفپوش پی وی سی :

کتابخانه ها مکان های پر رفت و آمدی هستند.کفپوش آنها همیشه تحت سایش و استرس است. کفپوش مناسب کتابخانه باید مقاومت بالایی در برابر این فشارها داشته باشد و برای سال ها در این فضا دوام بیاورد. کفپوش پی وی سی آلپر با بهره مندی از روکش بسیار مقاوم در برابر خط و خش،کاملا برای مکان های عمومی ، از جمله کتابخانه مناسب است.

کفپوش پی وی سی، pvc ، کفپوش PVC

زیبایی کفپوش پی وی سی:

مسئله ی دیگری که در کتابخانه اهمیت دارد، طراحی دکوراسیون داخلی آن است. این فضا باید آرامش بخش و دلنشین باشد. کفپوش pvc آلپر با شبیه سازی انواع چوب، سنگ ، مرمر و … در هر نوع طراحی دکوراسیونی قابل استفاده است. کارشناسان بخش تولید شرکت اخترپلاست سپاهان ، این امکان رابرای شما فراهم نموده اند که الگو و رنگ سفارشی خود را انتخاب و خریداری نمایید.

کفپوش عایق صدا و گرما:

یکی از مزیت های دیگر کفپوش پی وی سی آلپر که باید به آن توجه داشت ، سایلنت بودن آن است. راه رفتن روی کفپوش پی وی سی آلپر کاملا بی سر و صداست و صدایی تولید نمی کند.

علاوه بر ویژگی های بالا، کفپوش پی وی سی عایق گرما نیز هست که کمک شایانی در کاهش میزان مصرف انرژی  به حساب می آید.

جهت اطلاع از قیمت کفپوش PVC آلپر با  شماره ۲۲-۵۲۳۷۳۸۲۰-۰۳۱ تماس بگیرید.
alper

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.