اخترپلاست سپاهان آلپر

رونمایی از لوگو جدید آلپر

 

معرفی شرکت اخترپلاست سپاهان:

شرکت اخترپلاست سپاهان از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را با تولید پروفایل upvc در کشور آغاز کرد. آلپر برندی بود که این شرکت برای محصولات خود برگزید.

در سال ۱۳۹۲ شرکت اخترپلاست سپاهان، به دنبال توسعه کسب و کار خود، خط تولید دیوارپوش و سقف کاذب PVC را راه اندازی نمود و در سال ۱۳۹۸ وارد بازار کفپوش pvc شد.

با استفاده از تکنولوژی های نوین و بومی سازی فرمولاسیون ، محصولات این شرکت نیز روز به روز کیفیت بهتری پیدا کرد  و آلپر به یکی از برندهای برتر ایران تبدیل شد. اما این نقطه نیز پایان کار نبود و به زودی راه خود را به بازارهای صادراتی کشورهای همسایه شمالی ایران و کشورهای حوزه خلیج فارس باز کرد. محبوبیت کفپوش و دیوارپوش آلپر در این کشورها باعث شده ، بخش عمده ای از زمان خط تولید کارخانه، به تولید سفارشات خارجی اختصاص یابد.

در سال ۱۳۹۹، شرکت اخترپلاست سپاهان با به کارگیری دانش جوانان ایرانی، تلاش خود را در جهت بومی سازی تکنولوژی تولید پارکت PVC آغاز نمود. علی رغم وجود تمام سختی ها و مشکلات، پس از ماه ها تحقیق و انجام آزمایشات فراوان، موفق به تولید محصولی قابل رقابت با محصولات خارجی  و با دوام شد.

در واقع این موفقیت که باعث جلوگیری از خروج ارز از کشور و همچنین توانایی بسیار بالای صادراتی در این محصول منحصر به فرد ، شروع فصل جدیدی در تاریخ برند آلپر شد. ما نیز همسو با این رخداد، برآن شدیم تا تحولی در هویت بصری مجموعه آلپر ایجاد کنیم.

اختر بلاست سباهان -آلبر

 

نماد قدیمی متاثر از اولین محصول شرکت یعنی پروفیل UPVC درب و پنجره ، طراحی شده بود و بیانگر دستاوردهای مجموعه اختر پلاست سپاهان در سال های اخیر نمی شد. بنابراین سعی بر آن شد که نماد جدید ، شامل آخرین محصولات شرکت باشد.

اخترپلاست سپاهان آلپر
اخترپلاست سپاهان تولید کننده کفپوش دیوارپوش و سقف کاذب و پارکت آلپر

شرکت اخترپلاست سپاهان تولید کننده کفپوش PVC دیوارپوش و سقف کاذب PVC و پارکت PVC

طرح لوگو جدید:

این طرح شامل یک مکعب که بیان گر فضای داخلی ساختمان، یعنی همان جایی است که تمرکز محصولات شرکت بر روی آن است ، می باشد. چهارضلعی های طلایی رنگ، نشان دهنده ی سه محصول کفپوش  pvc، دیوارپوش و سقف کاذب pvc و پارکت PVC است. ما در این چهارضلعی ها از دو تنالیته متفاوت رنگ طلایی استفاده کرده ایم که اشاره به تنوع طرح محصولات آلپر دارد.

در پایان از شما می خواهیم همانطور که تا کنون در کنار ما بودید، در جشن و سرور این رویداد مهم همراه ما باشید. پذیرای نظرات گرانقدر شما در مورد لوگوی جدید آلپر هستیم. البته رونمایی رسمی از نماد جدید به صورت رسمی، همزمان با بیست و سومین نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان، سالن امیرکبیر ، غرفه ۱۱۲ صورت خواهد گرفت.

نوشتهٔ پیشین
پارکت PVC
نوشتهٔ بعدی
آلپر در نمایشگاه جامع صنعت ساختمان اصفهان ۹۹

پست های مرتبط

آلپر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست