محصولات دیوارپوش آلپر

شرکت اختر پلاست سپاهان یکی از کارخانجات برتر تولید انواع دیوارپوش pvc در کشور می باشد که با سابقه فعالیت از سال 1385 بخشی از نیاز کشور را در زمینه انواع دیوارپوش pvc با نام و برند آلــپر فراهم کرده و در سال های گذشته توانسته بخشی عظیمی از محصولات خود را به خارج از کشور از قبیل عراق ، افغانستان و تاجیکستان صادر کند. شما می توانید انواع دیوارپوش پی وی سی را با قیمت مناسب و با کیفیت بسیار بالا برای مصارف مختلف داشته باشید.

دیوارپوش پی وی سی

PVC

دیوارپوش پی وی سی ۲۰ سانت با توجه به عرض کمتر نسبت به نوع دیگر از زیبایی بهتری برخوردار است

ضد حشره و ضد باکتری

پانل پی وی سی در خصوص ضد حشره و ضد باکتری بودن، این حسن را دارد که مصرف کننده با اطمینان خاطر اقدام به خرید و نصب این محصول در محل سکونت و کار خود می کند.

تنوع

دیوارپوش آلپر با بیش از 50 طرح و رنگ متنوع ، با انعطاف پذیری بالا و قابلیت نصب در مدل های مختلف

اقتصادی

این نوع دیوارپوش در اولین مراحل پس از سفت کاری ساختمان ، قابل نصب هستند و در نتیجه باعث حذف سایر هزینه های متداول مثل هزینه اجرای مصالحی مانند سیمان ، کاشی ، گچ سفید و رنگ خواهند شد.

سایزهای دیوارپوش

دیوارپوش pvc بر اساس سایز، عرض و شکل ظاهری دسته بندی می شوند که طیف وسیعی از درخواست مشتریان را می تواند پاسخگو باشد. شرکت اختر پلاست سپاهان با برند تجاری آلپر تولید کننده دیوارپوش در سایز ۳۰ سانت می باشد. دیوارپوش پی وی سی 30 سانت با توجه به عرض مناسب از زیبایی بهتری برخوردار است و در عین حال با توجه به پهنای استاندارد سرعت بیشتری در نصب را شامل می شود.

دیوارپوش پی وی سی

درخواست نمایندگی محصولات آلپر

کاربردهای دیوارپوش

کارشناسان فروش و فنی آلپر آماده پاسخگویی و راهنمایی شما همکار گرامی می باشند

مزایای دیوارپوش آلپر